ČARODIELŇA-denný výtvarný tábor

11.04.2014 14:55

Milí priatelia,

s radosťou pozývame vaše deti do denného výtvarného tábora ČARODIELŇA, ktorý prebehne v lesnom klube Domček Lesníček v Limbachu 
v auguste 2014 v dvoch turnusoch : 4.8 - 8.8 a 11.8- 15.8
 Čarodielňa je vhodná pre deti od 6 do 12 rokov.
 
Podrobnejšie informácie k podujatiu nájdete v texte nižšie a na plagáte nižšie.
V prípade záujmu sa prihlasujte na adrese : carodielna@gmail.com
Ak poznáte niekoho, koho by letný výtvarný tábor ČARODIELŇA mohol zaujať, prepošlite prosím ďalej :)
 
                       s prianím krásnych jarných dní
                      za lektorský tím 
                     Tereza Ruth
 
 
ČARODIELŇA

Letný výtvarný tábor v prírode

pre deti od 6-12 rokov

 

Všetci sa rodíme ako umelci, ak svoju tvorivosť podporíme včas, zostane nám navždy.

 

Každé dieťa si nesie svoj vlastný príbeh. V čarovnom prostredí lesného klubu Domček Lesníček v Limbachu ponúkame deťom možnosť uvolniť sa vo vlastnom tvorivom sebavyjadrení a naplno zažiť pocit slobody v pokojnej atmosfére lesa.

 

Prostredníctvom rôznych výtvarných techník, v lesných príbehoch a hrách podporíme jedinečnosť prirodzenej detskej tvorivosti. Pri práci v malej skupine je možné venovať každému z detí individuálny prístup našich lektorov.

Pracovať budeme s výtvarnými technikami ako voľná maľba, základy realistickej kresby, práca s prírodnými materiálmi, mozaika, modelovanie z hliny, koláž, asambláž a výroba priestorových objektov.

 

Vôňa a zvuky lesa, ponorenie sa do tvorivého procesu, hudba a spev, tajomstvá zdielané pri praskote večerného ohňa a blízkost prírody môžu priniesť vašim deťom niečo nové, jedinečné a dlhodobo obohajúce.

Čarodielňa má vzhľadom k obmedzenému počtu detí rodinný charakter a pre deti bude každý deň pripravovaná čerstvá domáca strava z kvalitných produktov.

 

Lektori:

Mari Kubasáková – žije v Bratislave, vyštudovaná výtvarníčka a architektka, venuje sa voľnej maľbe, grafike. Vedie výtvarný kurz pre väčšie deti. Druhý rok sa venuje intenzívnemu štúdiu s terapeutickým zameraním na Škole empatie v Bratislave.Je mamou 6 ročného Šimona.

 

Tereza Ruth – žije vo Svätom Jure, vyštudovaná výtvarnička, venuje sa voľnej maľbe na plátno a na textil, má skúsenosť s vedením a organizovaním detských výtvarných táborov, dlhodobo sa venuje skupinovej práci s dospelými, vedie výtvarný kurz pre menšie deti.Je mamou 10 ročnej Trezalky a 7 ročného Jerguša.

 

Braňo Barok – žije vo Svätom Jure, vyštudovaný geológ, pracuje s deťmi ako pedagóg v lesnom klube Domček Lesníček, zameranom na intenzívny pobyt v lese, pravidelne sprevádza skupiny dospelých po neprebádaných kútoch slovenskej prírody. Je otcom 10 ročnej Trezalky  a 7 ročného Jerguša.

 

cena: 121 EUR - 5 denný celodenný tábor +1 rozlúčková noc,

denne 8.00-17.00, zo štvrtka na piatok s nocľahom

celodenná starostlivosť, lektori, strava (5x desiata, obed, olovrant + 1x večera, raňajky), pitie, materiál pre výtvarnú činnosť, v prípade záujmu doprava do Domčeka Lesníček od zastávky MHD v Limbachu

 

Miesto: Domček Lesníček, Limbach, lokalita Suchý vrch

Prihlásenie: carodielna@gmail.com

Bližšie info: www.domcek-lesnicek.skcarodielna@gmail.com

Mobil: 0911730073, 0917781495